Jarosław Fojut zdobył bramkę dla Dundee United FC w wygranym 6:2 (4:1) derbowym spotkaniu meczu 19. kolejki szkockiej Premier League z Dundee FC. 27-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

Drużyna Polaka szybko objęła prowadzenie po tym jak Stuart Armstrong w 1. minucie meczu uderzając z powietrza pokonał Schenka. W 23. minucie przed polem karnym faulował Butcher, z rzutu wolnego uderzał Greg Stewart i pięknym strzałem doprowadził do wyrównania.

Pięknym uderzeniem popisał się również Mackay-Steven, którym strzałem sprzed pola karnego pokonał niemieckiego bramkarza. Prowadzenie podwyższył Erskine, piłkę dośrodkowywał Townsend ta w łatwy sposób dotarła do Szkota, który po zwodzie uderzył po długim rogu.

Jeszcze przed przerwą na 4:1 podwyższył Mackay-Steven zdobywając swoją drugą bramkę. W 64. minucie swojego trzeciego gola w tym sezonie zdobył Jarosław Fojut, który strzałem głową po rzucie rożnym umieścił piłkę w bramce.

W 83. minucie wynik podwyższył jeszcze Telfer, który pokonał bramkarza gości technicznym uderzeniem sprzed pola karnego. Przed zakończeniem meczu honorowe trafienie zaliczył Tankulic zmieniając rezultat na 6:2.

Całe spotkanie w bramce rozegrał Radosław Cierzniak, a z ławki rezerwowych mecz oglądał Michał Szromnik.