Adrian Wójcik strzelił swoją pierwszą bramkę po przenosinach z Betisu do lokalnego rywala Sevilli. Polski napastnik trafił do siatki nie w rezerwach „Sevillistas”, w których gra na co dzień, a w meczu trzeciej drużyny hiszpańskiego giganta.

19-latek tym razem wystąpił w meczu Tercera División (czwarty poziom rozgrywkowy), w którym jego zespół przegrał u siebie z AD Ceuta 1:3 (0:2). Wszystkie bramki dla zwycięzców strzelił Antonio Prieto, który pokonywał bramkarza rywali w 30., 41. i 61. minucie.

Honor gospodarzy uratował Wójcik. Polak, który w obecnym sezonie zagrał także w dwóch spotkaniach rezerw, strzelił bramkę w 93. minucie meczu. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie ponownie będzie grać w drugiej ekipie Sevilli.