Drugi z Polaków występujących na Bliskim Wschodzie także zabłysnął w meczu ligowym. Adrian Mierzejewski zanotował asystę w starciu z Al-Khaleej, a jego Al-Nassr odniosło pewne zwycięstwo 4:1 (1:1).

Były reprezentant Polski rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce lidera Saudi Professional League. Niespodziewanie jednak to broniąca się przed spadkiem ekipa gości rozpoczęła mecz od gola. Już w 4. minucie do siatki trafił Hamza Al Daradreh.

W 11. minucie po dokładnym dograniu Mierzejewskiego Ibrahim Ghaleb umieścił piłkę w siatce i ponownie był remis. W drugiej połowie spotkanie rozstrzygnęło się zgodnie z przewidywaniami. Al-Nassr strzeliło trzy bramki i zainkasowało komplet punktów, które umocniły ich na fotelu lidera.

Mierzejewski przebywał na murawie do 68. minuty. Zmienił go Awdh Faraj. Polak chwilę wcześniej został ukarany żółtą kartką.