Miejsce na Twoją reklamę!
Twój Typ
Jeszcze tego lata fanów książek piłkarskich czeka niespodzianka. Na rynku pojawi się książka opisująca szczegółowo występy polskich drużyn w europejskich pucharach. Zainteresowani mogą już dziś zamówić ją w przedsprzedaży. czytaj więcej
SV Darmstadt 98 przegrało w meczu I rundy Pucharu Niemiec z SSV Jahn Regensburg 3:1, a jedyną bramkę dla pokonanych zdobył w 40.minucie Artur Sobiech dla którego było to pierwsze trafienie w nowym zespole. czytaj więcej
W ostatnich dniach coraz głośniej mówi się o transferze Bartłomieja Drągowskiego do Benfici Lizbona, która chciałaby wypożyczyć młodzieżowego reprezentanta Polski. czytaj więcej
SC Freiburg pokonał w meczu I rundy Pucharu Niemiec czwartoligowy VfB Germania Halberstadt, a debiut w zespole gospodarzy zaliczył Bartosz Kapustka, który na boisku pojawił się w 82.minucie spotkania.
user Maestro clock 13.08.2017; 17:29
0
Adrian Mierzejewski, który w minionym sezonie występował w Al-Sharjah podpisał trzyletni kontrakt z australijskim Sydney FC.
user Maestro clock 13.08.2017; 17:14
0
Robert Lewandowski zdobył dwie bramki w meczu I rundy Pucharu Niemiec, a jego Bayern pokonał 5:0 Chemnitzer FC. Polski napastnik boisko opuścił w 63.minucie.
user Maestro clock 13.08.2017; 17:00
0
Jacek Góralski, który pierwszego sierpnia podpisał kontrakt z Łudogorecem Razgrad zadebiutował w zespole mistrza Bułgarii w meczu 5. kolejki bułgarskiej ekstraklasy przeciwko Werejerze Stara Zagora.
user Maestro clock 13.08.2017; 15:32
0
Łukasz Gikiewicz zdobył dwie bramki w meczu o Superpuchar Jordanii, a jego Al-Faisaly pokonało na własnym stadionie Al-Jazeera Club 2:1.
user Maestro clock 13.08.2017; 11:43
0
Kamil Glik strzelił gola w wygranym 3-2 meczu 1. kolejki Ligue 1 przeciwko Toulouse. Trafienie Polaka zapewniło drużynie mistrza Francji komplet punktów.
user Mateusz Piszer clock 05.08.2017; 09:27
0
W meczu o trzecie miejsce w turnieju Audi Cup Bayern Monachium przegrał na własnym stadionie Napoli SSC 2:0. W składzie zwycięzców wystąpiło Adrian Zieliński oraz Arkadiusz Milik.
Bramka Szymona Grucy

Partizán Bardejov - FK Spišská Nová Ves 4:0 (1:0)

stat4u
Biało Czerwoni Lajfy - wyniki na żywo Statystyki piłkarskie - Piłka nożna Sporticos